$350,000 Sold Apr 10, 2026
535 Carlton Ave, Millville, NJ 08332
- 4 Beds
- 2 Baths
- 1,560 Sq Ft
- Built 1957
Last Sold Summary
- 4% Below List Price
- $224/SF
- 65 Days On Market
Current Estimated Value $349,824
Last Listing Agent Amy Sheldon EXP Realty, LLC
535 Carlton Ave, Millville, NJ 08332