$44,000
- Land
- 1.88 Acres
- $23,404 per Acre
0000 Couey Rd, Milton, FL 32583
0000 Couey Rd, Milton, FL 32583$44,000
0000 Couey Rd, Milton, FL 32583
0000 Couey Rd, Milton, FL 32583$175,000
4363 Reinsma Rd, Milton, FL 32583
Brenda Martin Advantage Real Estate Associates
$310,000
8628 Tarsus Dr, Milton, FL 32583
Christina Vogel Coldwell Banker Realty
$289,000
3304 Bonfire Dr, Milton, FL 32583
Patrick Price Kuhn Realty
$44,900
000 Virginia Ln, Milton, FL 32583
000 Virginia Ln, Milton, FL 32583$369,900
8709 Bluebell St, Milton, FL 32583
Olesya Chatraw D R Horton Realty of NW Florida, LLC
$25,900
7538 Casa Grande Cir, Milton, FL 32583
7538 Casa Grande Cir, Milton, FL 32583$1,200,000
4501 Bayside Dr, Milton, FL 32583
Isaac Smith KELLER WILLIAMS REALTY GULF COAST
$615,000
7001 Old Spanish Trail, Milton, FL 32583
Erik Hansen Keller Williams Realty Gulf Coast
$49,000
5564 Kailey Rd, Milton, FL 32583
5564 Kailey Rd, Milton, FL 32583$32,000
0 Mason Ln Unit 2026014982, Milton, FL 32583
0 Mason Ln Unit 2026014982, Milton, FL 32583$210,000
6605 Dingo Dr, Milton, FL 32583
Garrett Mcdonald Coldwell Banker Realty
$12,500
0.17 AC Tango Ln, Harold, FL 32583
0.17 AC Tango Ln, Harold, FL 32583$30,000
Lot 4 N 11th Ave, Avalon, FL 32583
Lot 4 N 11th Ave, Avalon, FL 32583$279,000
5608 Blue Sky Ct, Milton, FL 32583
Claire Montgomery Hurd Real Estate & Company LLC
$99,700
0 Bayshore Pkwy Unit 678491, Avalon, FL 32583
0 Bayshore Pkwy Unit 678491, Avalon, FL 32583$395,000
0000 Community Cir, Milton, FL 32583
0000 Community Cir, Milton, FL 32583$159,000
0 Robinson Point Rd Unit 682025, Milton, FL 32583
0 Robinson Point Rd Unit 682025, Milton, FL 32583$25,000
Lot 11 N 11th Ave, Avalon, FL 32583
Lot 11 N 11th Ave, Avalon, FL 32583$309,900
6568 Firefly Dr, Milton, FL 32583
$39,000
3316 Mills Bayou Dr, Milton, FL 32583
3316 Mills Bayou Dr, Milton, FL 32583$255,900
6537 Firefly Dr, Milton, FL 32583
Olesya Chatraw D R Horton Realty of NW Florida, LLC
$615,000
7746 River Rd, Milton, FL 32583
Preston Murphy KELLER WILLIAMS REALTY GULF COAST
$30,000
Lot 7 N 11th Ave, Avalon, FL 32583
Lot 7 N 11th Ave, Avalon, FL 32583$293,900
8178 Fox Hunt Dr, East Milton, FL 32583
$29,800
00 San Juan St, Milton, FL 32583
00 San Juan St, Milton, FL 32583$275,001
29C Old Bay Pointe Plantation, Milton, FL 32583
29C Old Bay Pointe Plantation, Milton, FL 32583$596,000
4596 Bayside Dr, Milton, FL 32583
Heather Bookout Levin Rinke Realty
$267,490
7755 Sea Level Dr Unit LOT 17G, Milton, FL 32583
Lisa Strickland Lennar Realty, Inc.
$59,900
LOT 23 & 24 Tidal Bay Dr, Milton, FL 32583
LOT 23 & 24 Tidal Bay Dr, Milton, FL 32583$304,900
6536 Firefly Dr, Milton, FL 32583
$322,911
5357 Hidden Pines Cir, East Milton, FL 32583
Crystal Gray Adams Homes Realty Inc
$495,000
0000 Avalon Blvd, Milton, FL 32583
0000 Avalon Blvd, Milton, FL 32583$10,000
2862 N 27th Ave, Milton, FL 32583
2862 N 27th Ave, Milton, FL 32583$1,790,000
0 Pandora Dr Unit 680734, Milton, FL 32570
0 Pandora Dr Unit 680734, Milton, FL 32570$199,750
8599 John Hamm Rd, Milton, FL 32583
Gina Boyleston Boyleston Realty & Auction LLC
$625,000
5399 Short Trail, Milton, FL 32583
Catherine Bergfelder Epique Realty, Inc.
$275,990
Halley Plan at Avalon, Milton, FL 32583
$284,900
9719 Dutton Ln, Milton, FL 32583
$25,500
Lot 1.57 Bon Bay Dr, Milton, FL 32583
Lot 1.57 Bon Bay Dr, Milton, FL 32583Showing Results 161 - 200, Page 5 of 16