$369,000
1775 Shutterlee Mill Rd, Staunton, VA 24401
- 3 Beds
- 3 Baths
- 2,256 Sq Ft
- Built 1965
Last Sold Summary
- 3% Below List Price
- $164/SF
- 7 Days On Market
Current Estimated Value $365,943
Last Listing Agent Non Member Non-Member
1775 Shutterlee Mill Rd, Staunton, VA 24401