$69,900
- Land
- 3.58 Acres
- $19,525 per Acre
Lot 10 Brooklyn Way, Moatsville, WV 26405
Lot 10 Brooklyn Way, Moatsville, WV 26405$69,900
Lot 10 Brooklyn Way, Moatsville, WV 26405
Lot 10 Brooklyn Way, Moatsville, WV 26405$89,900
Lot 7 Brooklyn Way, Moatsville, WV 26405
Lot 7 Brooklyn Way, Moatsville, WV 26405$39,900
Lot 9 Brooklyn Way, Moatsville, WV 26405
Lot 9 Brooklyn Way, Moatsville, WV 26405$59,900
Lot 6 Brooklyn Way, Moatsville, WV 26405
Lot 6 Brooklyn Way, Moatsville, WV 26405$175,000
247 Mount Zion Ln, Moatsville, WV 26405
KACI PRICE HOUSES & MORE INC
$119,000
Lot 1 Frost Run, Moatsville, WV 26405
Lot 1 Frost Run, Moatsville, WV 26405$119,000
Lot 1 Frost Run, Moatsville, WV 26416
Lot 1 Frost Run, Moatsville, WV 26416$59,900
Lot 3 Brooklyn Way, Moatsville, WV 26405
Lot 3 Brooklyn Way, Moatsville, WV 26405$59,900
Lot 5 Brooklyn Way, Moatsville, WV 26405
Lot 5 Brooklyn Way, Moatsville, WV 26405$59,900
Lot 4 Brooklyn Way, Moatsville, WV 26405
Lot 4 Brooklyn Way, Moatsville, WV 26405$475,000
5078 Laurel Creek Rd, Moatsville, WV 26405
Melissa Hornbeck OLD COLONY COMPANY OF MORGANTOWN