$99,000
- Land
- 4.25 Acres
- $23,294 per Acre
0 Rosie's Rd Unit 5 373971, Mobile, AL 36693
0 Rosie's Rd Unit 5 373971, Mobile, AL 36693$99,000
0 Rosie's Rd Unit 5 373971, Mobile, AL 36693
0 Rosie's Rd Unit 5 373971, Mobile, AL 36693$399,000
4323 Downey Dr, Mobile, AL 36619
Robert Hayes Cooper & Co Inc.
$359,000
4101 Perch Point Dr, Mobile, AL 36605
Kenley Cutts Kaiser Sotheby's Int Realty-Fa
$160,000
0 Patricia Dr Unit 7279576, Mobile, AL 36619
0 Patricia Dr Unit 7279576, Mobile, AL 36619$1,950,000
11555 Jack Hamilton Rd, Mobile, AL 36695
Mary Cane
$90,000
4171 Heron Lakes Dr, Mobile, AL 36693
4171 Heron Lakes Dr, Mobile, AL 36693$49,900
0 Silver Maple Dr Unit 13, Mobile, AL 36695
0 Silver Maple Dr Unit 13, Mobile, AL 36695$325,000
3905 Bay Front Rd, Mobile, AL 36605
Missy Hayes Bellator Real Estate LLC Mobil
$49,900
0 Silver Maple Dr Unit 9 & 10 363657, Mobile, AL 36695
0 Silver Maple Dr Unit 9 & 10 363657, Mobile, AL 36695$64,900
4586 Cypress Park Dr, Mobile, AL 36619
4586 Cypress Park Dr, Mobile, AL 36619$475,000
0 Bear Fork Rd Unit 352171, Mobile, AL 36618
0 Bear Fork Rd Unit 352171, Mobile, AL 36618$350,000
3002 Bryant Rd, Mobile, AL 36605
3002 Bryant Rd, Mobile, AL 36605$119,900
2985 Canary Island Dr, Mobile, AL 36695
2985 Canary Island Dr, Mobile, AL 36695$361,900
168 Mohawk St, Mobile, AL 36606
Missy Hayes
$1,600,000
2100 River Forest Rd, Mobile, AL 36605
Joe Stuart
$369,900
2315 S Hillwood Dr, Mobile, AL 36605
Cynthia Byrd
$50,000
0 Ferry Ave Unit 7762687, Saraland, AL 36571
0 Ferry Ave Unit 7762687, Saraland, AL 36571$470,000