$40,000
- Land
- 5.7 Acres
- $7,018 per Acre
0 Hamm Cir Unit 7610924, Wilmer, AL 36587
0 Hamm Cir Unit 7610924, Wilmer, AL 36587$40,000
0 Hamm Cir Unit 7610924, Wilmer, AL 36587
0 Hamm Cir Unit 7610924, Wilmer, AL 36587$135,000
1251 Henckley Ave Unit 103, Mobile, AL 36609
Shabbir Hossain
$179,000
1620 W Martin Dr, Mobile, AL 36605
1620 W Martin Dr, Mobile, AL 36605$115,000
9860 Dauphin Island Pkwy, Theodore, AL 36582
9860 Dauphin Island Pkwy, Theodore, AL 36582$10,000
1869 Cedar Creek Cir, Coden, AL 36523
1869 Cedar Creek Cir, Coden, AL 36523$280,000
10874 Paget Dr N, Mobile, AL 36608
Carolyn Norman
$384,414
4082 Dawson Dr, Mobile, AL 36619
Samantha Siddiqi Keller Williams Mobile
$335,000
0 Celeste Rd Unit 7738995, Chunchula, AL 36521
0 Celeste Rd Unit 7738995, Chunchula, AL 36521$236,000
856 Henckley Ave, Mobile, AL 36609
Krista Honeycutt Exit Allstar Realty
$180,000
5544 Candia Ct, Mobile, AL 36693
Kelly Cummings
$137,500
1550 S Lartigue Ave, Mobile, AL 36605
Daniel Whitworth Wellhouse Real Estate LLC
$279,900
5913 Antoine Rd, Mobile, AL 36693
Michael Maxie Elite Real Estate Solutions, LLC
$373,560
4043 Leighton Place Dr, Mobile, AL 36693
Vanessa Smart ADAMS HOMES, LLC
$48,500
0 Deerfield Ct Unit 7462935, Irvington, AL 36544
0 Deerfield Ct Unit 7462935, Irvington, AL 36544$160,000
6901 Forest Glenn Ct, Irvington, AL 36544
Lamoura Nettles EXIT Realty Promise
$247,250
8577 the Pines of Dawes Dr, Mobile, AL 36695
Rodney Aldridge ADAMS HOMES, LLC
$331,900
7312 Hawkins Manor S, Mobile, AL 36695
Jennie Ely
$297,500