$151,500 Sold Jul 24, 2025
547 25th Ave, Moline, IL 61265
- 2 Beds
- 2 Baths
- 1,776 Sq Ft
- Built 1915
Last Sold Summary
- 1% Above List Price
- $85/SF
- 31 Days On Market
Current Estimated Value $152,557
Last Listing Agent Julie Lough eXp Realty
547 25th Ave, Moline, IL 61265