$99,900
- Land
- 14 Acres
- $7,136 per Acre
22802 Dogwood Ave, Onawa, IA 51040
22802 Dogwood Ave, Onawa, IA 51040$99,900
22802 Dogwood Ave, Onawa, IA 51040
22802 Dogwood Ave, Onawa, IA 51040$19,900
22802 Dogwood Ave, Onawa, IA 51040
22802 Dogwood Ave, Onawa, IA 51040$650,000
10224 130th St Unit Lot 6, Sloan, IA 51055
David Pepin United Real Estate Solutions
$2,210,000
0 Oak Ave, Castana, IA 51010
Doug Hensley Hertz Real Estate Services
$350,000
14827 Oak Ave, Castana, IA 51010
Doug Hensley Hertz Real Estate Services
$334,000
000 105th St, Mapleton, IA 51034
000 105th St, Mapleton, IA 51034$260,000
1313 4th St, Onawa, IA 51040
Brent McCall McCall Auctions & Real Estate
$550,000
? 310th St, Blencoe, IA 51523
? 310th St, Blencoe, IA 51523