$250,000
- Land
- 5.58 Acres
- $44,803 per Acre
TBD Upper Montague Rd, Bowie, TX 76230
TBD Upper Montague Rd, Bowie, TX 76230$250,000
TBD Upper Montague Rd, Bowie, TX 76230
TBD Upper Montague Rd, Bowie, TX 76230$37,500
Lot 530 Creekside Dr, Sunset, TX 76270
Lot 530 Creekside Dr, Sunset, TX 76270$850,000
580 September St, Bowie, TX 76230
Steve Holzwarth UCRE-TX Real Estate Assc. LLC
$228,900
246 Silver Lakes Dr, Sunset, TX 76270
Aimee Ashley Parker Properties Real Estate
$975,000
202 Storey Rd, Nocona, TX 76255
Connie O'neal Star Properties
$204,500
180 Trail Dr, Bowie, TX 76230
Keri Malone Parker Properties Real Estate
$71,249
710 E Walnut St, Nocona, TX 76255
Chet Polniazek 1st Texas Realty Services
$225,000
18 Pawnee Trail, Nocona, TX 76255
Melissa McPherson Red River Realty
$282,720
8801 Texas 59, Bowie, TX 76230
8801 Texas 59, Bowie, TX 76230$345,000
120 Nocona Dr, Nocona Hills, TX 76255
120 Nocona Dr, Nocona Hills, TX 76255$125,999
384 Red Oak Hills Rd, Nocona, TX 76255
384 Red Oak Hills Rd, Nocona, TX 76255$150,000
196 Perch Rd, Bowie, TX 76230
Jessica Childers Agape and Associates LLC
$85,000
Lot 4 Denver Rd, Sunset, TX 76270
Lot 4 Denver Rd, Sunset, TX 76270$80,000
5 Denver Rd, Sunset, TX 76270
5 Denver Rd, Sunset, TX 76270$80,000
Lot 6 Denver Rd, Sunset, TX 76270
Lot 6 Denver Rd, Sunset, TX 76270$80,000
Lot 8 Denver Rd, Sunset, TX 76270
Lot 8 Denver Rd, Sunset, TX 76270$390,000
513 Patterson St, Bowie, TX 76230
Suzanne Treadwell Sue Swint Realty
$519,999
584 W Alamo Rd, Bowie, TX 76230
Jessica Vesely Epique Realty, LLC