$5,000,000
- Land
- 794.5 Acres
- $6,293 per Acre
794.5 acres Highway 82, Ringgold, TX 76261
794.5 acres Highway 82, Ringgold, TX 76261$5,000,000
794.5 acres Highway 82, Ringgold, TX 76261
794.5 acres Highway 82, Ringgold, TX 76261$24,500
121 Mescalero Trail, Nocona Hills, TX 76255
121 Mescalero Trail, Nocona Hills, TX 76255$876,000
Lot 2073 Conejos Dr, Nocona, TX 76255
Lot 2073 Conejos Dr, Nocona, TX 76255$29,500
158 Crescent Dr, Nocona Hills, TX 76255
158 Crescent Dr, Nocona Hills, TX 76255$419,000
Lot 12 Choate, Bowie, TX 76230
Lot 12 Choate, Bowie, TX 76230$545,000
688 Sandstone Ct, Sunset, TX 76270
April Lewis Thirty Three Realty & Associates, LLC
$39,500
141 Diamond Oaks Dr, Nocona, TX 76255
141 Diamond Oaks Dr, Nocona, TX 76255$203,200
0 Pondview Ln, Nocona, TX 76255
0 Pondview Ln, Nocona, TX 76255$2,499,900
3112 Sunset School Rd, Sunset, TX 76270
Paul Allen Keller Williams Realty
$1,892,524
TBD Farm To Market Road 103, Nocona, TX 76255
TBD Farm To Market Road 103, Nocona, TX 76255$2,360,000
200 Wagonseller Rd, Bowie, TX 76230
Sue Stephens Sue Stephens Realty
$39,900
259 Comanche Trail, Nocona Hills, TX 76255
259 Comanche Trail, Nocona Hills, TX 76255$39,000
Lot 445 Ranchview Ct, Bowie, TX 76230
Lot 445 Ranchview Ct, Bowie, TX 76230$295,000
202 Strong St, Bowie, TX 76230
Aimee Ashley Parker Properties Real Estate
$179,999
TBD Woodbridge Blvd, Bowie, TX 76230
TBD Woodbridge Blvd, Bowie, TX 76230$80,000
5 Denver Rd, Sunset, TX 76270
5 Denver Rd, Sunset, TX 76270$130,000
000 Longview Ln, Bowie, TX 76230
000 Longview Ln, Bowie, TX 76230$619,990