$199,000
- Land
- 2.18 Acres
- $91,494 per Acre
9953 Chestnut Ct, Montgomery, TX 77316
9953 Chestnut Ct, Montgomery, TX 77316$199,000
9953 Chestnut Ct, Montgomery, TX 77316
9953 Chestnut Ct, Montgomery, TX 77316$139,500
18857 Bear Canyon Dr, Montgomery, TX 77356
Chris Lawrence Trillionaire Realty
$140,000
10287 Wanda Ln, Montgomery, TX 77316
10287 Wanda Ln, Montgomery, TX 77316$199,900
16373 Eastchase, Montgomery, TX 77316
Stephanie Davidson JLA Realty
$184,900
16984 Kempwood, Montgomery, TX 77316
Adam Olsen Iconiq Homes Realty LLC
$155,000
16945 Glenheath, Montgomery, TX 77316
Rhonda Janes Cadence Realty Services
$150,000
41 Bellingham Ct, Montgomery, TX 77356
41 Bellingham Ct, Montgomery, TX 77356$184,900
16983 W Juneau, Montgomery, TX 77316
Adam Olsen Iconiq Homes Realty LLC
$200,000
TBD Windmill, Montgomery, TX 77316
TBD Windmill, Montgomery, TX 77316$125,000
16618 E Hammon, Montgomery, TX 77316
Kristin McCandless Brazos Land Company
$164,900
12600 Melville Dr Unit 319B, Montgomery, TX 77356
Bruce Scott LPT Realty, LLC
$160,000
12203 Glenview Dr, Montgomery, TX 77356
Gracie Michalak Keller Williams Houston Central
$115,000
13151 Walden Rd Unit 175, Montgomery, TX 77356
Tracy Argo Better Homes and Gardens Real Estate Gary Greene - Lake Conroe North
$139,900
2359 Virginia Ct, Montgomery, TX 77316
Charles Patawaran Gatsby Advisors Real Estate
$169,900
102 B Lakeview Terrace, Montgomery, TX 77356
Karen Gordy Keller Williams Advantage Realty
$170,000
12500 Melville Dr Unit 230C, Montgomery, TX 77356
Lekeithia Francis Loaded Realty Company