$45,000
- Land
- 2.5 Acres
- $18,000 per Acre
1 W Meadow Rd, Monticello, FL 32344
1 W Meadow Rd, Monticello, FL 32344$45,000
1 W Meadow Rd, Monticello, FL 32344
1 W Meadow Rd, Monticello, FL 32344$1,325,000
221 Kiley Dr, Monticello, FL 32344
Wilda Sigler Keller Williams Town & Country
$695,000
4589 Ashville Hwy, Monticello, FL 32344
Barry Kelly
Kelly & Kelly Properties, Inc
(448) 222-3877
$495,000
640 Nautilus Dr, Monticello, FL 32344
Pam Kelly
Kelly & Kelly Properties, Inc
(448) 231-9639
$609,900
261 Hiawatha Farms S, Monticello, FL 32344
Ross Kozloski Kozloski Realty, LLC
$274,900
490 N Cherry Ct, Monticello, FL 32344
Pam Hoveland
Landcorp, Inc.
(448) 288-3932
$450,000
1899 Big Joe Rd, Monticello, FL 32344
1899 Big Joe Rd, Monticello, FL 32344$65,000
40 Westview Ln, Monticello, FL 32344
Alicia Radtke All Realty Services
$40,000
0 Mallard Ln Unit 394437, Monticello, FL 32344
0 Mallard Ln Unit 394437, Monticello, FL 32344$269,000
1511 Spring Hollow Dr, Monticello, FL 32344
Pam Kelly
Kelly & Kelly Properties, Inc
(448) 678-3650
$434,000
285 Mallard Ln, Monticello, FL 32344
Shelley Duke Red Bird Realty
$172,500
TBD Rainey Run, Monticello, FL 32344
TBD Rainey Run, Monticello, FL 32344$549,000
515 E Palmer Mill Rd, Monticello, FL 32344
Brenna Kelly-Ward
Kelly & Kelly Properties, Inc
(448) 233-4937
$325,000
2664 W Washington Hwy, Monticello, FL 32344
Heather Boyd FL-GA Realty & Auction
$425,000
930 E Pearl St, Monticello, FL 32344
Rachel Sparling All Realty Services
$105,000
40 Westview Ln, Monticello, FL 32344
Alicia Radtke All Realty Services