$249,000
- Land
- 5.07 Acres
- $49,112 per Acre
TBD Lot 26 7250 Rd, Montrose, CO 81403
TBD Lot 26 7250 Rd, Montrose, CO 81403$249,000
TBD Lot 26 7250 Rd, Montrose, CO 81403
TBD Lot 26 7250 Rd, Montrose, CO 81403$1,300,000
13670 Transfer Rd, Olathe, CO 81425
13670 Transfer Rd, Olathe, CO 81425$1,200,000
TBD Old Highway 90, Montrose, CO 81403
TBD Old Highway 90, Montrose, CO 81403$235,000
TBD Lot 1 Shavano Valley Rd, Montrose, CO 81403
TBD Lot 1 Shavano Valley Rd, Montrose, CO 81403$1,179,000
14447 5950 Rd, Montrose, CO 81403
Jennifer Johnson NextHome Virtual
$579,900
22120 Government Springs Rd, Montrose, CO 81403
Nathan Greninger Colorado Land Home & Ranch
$349,000
Lot 1 County Road 22b, Montrose, CO 81403
Lot 1 County Road 22b, Montrose, CO 81403$360,000
Lot 3 Trout Rd, Montrose, CO 81403
Lot 3 Trout Rd, Montrose, CO 81403$225,000
Lot 2 Solar Rd, Montrose, CO 81403
Lot 2 Solar Rd, Montrose, CO 81403$185,000
TBD E Oak Grove Rd, Montrose, CO 81403
TBD E Oak Grove Rd, Montrose, CO 81403$599,900
61460 Epitaph Rd, Montrose, CO 81403
Doug Phillips Norris-Phillips Real Estate, LLC
$498,000
1893 Cotton Ln, Montrose, CO 81403
1893 Cotton Ln, Montrose, CO 81403$199,000
TBD Lot 2 5800 Rd, Montrose, CO 81403
TBD Lot 2 5800 Rd, Montrose, CO 81403$1,289,000
13457 6175 Rd, Montrose, CO 81403
Debra Rowe NextHome Virtual
$1,399,000
250 Sue Bob Ct, Montrose, CO 81403
Mark Covington RE/MAX Alpine View
$249,000
TBD Lot 28 7250 Rd, Montrose, CO 81403
TBD Lot 28 7250 Rd, Montrose, CO 81403$749,900
62781 Highway 90, Montrose, CO 81403