$97,500
- Land
- 15.22 Acres
- $6,406 per Acre
7 Dumpling Run Rd, Moorefield, WV 26836
7 Dumpling Run Rd, Moorefield, WV 26836$97,500
7 Dumpling Run Rd, Moorefield, WV 26836
7 Dumpling Run Rd, Moorefield, WV 26836$14,900
1 S Fork Rd, Moorefield, WV 26836
1 S Fork Rd, Moorefield, WV 26836$119,000
64 Trout Pass Park Rd, Mathias, WV 26812
64 Trout Pass Park Rd, Mathias, WV 26812$30,000
12 & 14A Cedcarwood, Mathias, WV 26812
12 & 14A Cedcarwood, Mathias, WV 26812$115,000
0 Grace Mountain Ln Unit WVHD2003512, Milam, WV 26838
0 Grace Mountain Ln Unit WVHD2003512, Milam, WV 26838$300,000
38.43 Acres Howard Sions Rd, Moorefield, WV 26836
38.43 Acres Howard Sions Rd, Moorefield, WV 26836$69,900
16 Rolling Acres Rd, Old Fields, WV 26845
16 Rolling Acres Rd, Old Fields, WV 26845$62,500
158 Eastern Dr, Moorefield, WV 26836
158 Eastern Dr, Moorefield, WV 26836$99,900
LOT 353 Ashton Woods Dr, Moorefield, WV 26836
LOT 353 Ashton Woods Dr, Moorefield, WV 26836$139,900
20.74 AC Lot 10 Ashton Woods, Moorefield, WV 26836
20.74 AC Lot 10 Ashton Woods, Moorefield, WV 26836$225,000
9.38 Rt 55 E, Moorefield, WV 26836
9.38 Rt 55 E, Moorefield, WV 26836$260,000
123 N Elm St, Moorefield, WV 26836
Devin Moore INNOVATION PROPERTIES, LLC
$69,000
LOT 289 Ashton Woods Dr, Moorefield, WV 26836
LOT 289 Ashton Woods Dr, Moorefield, WV 26836Showing Results 41 - 53, Page 2 of 2