$291,500
- Land
- 26.59 Acres
- $10,963 per Acre
000 E Us Highway 36, Mooreland, IN 47360
000 E Us Highway 36, Mooreland, IN 47360$291,500
000 E Us Highway 36, Mooreland, IN 47360
000 E Us Highway 36, Mooreland, IN 47360$248,900
104 S Broad St, Mooreland, IN 47360
Allyson Brooks Mark Dietel Realty, LLC
$324,900
8613 N Buck Creek Pike, Mooreland, IN 47360
Paul Faddis Tarter Realty Auction and Appraisal Company