Morris County TX Homes for Sale
-
-
$149,900
- 3 Beds
- 1 Bath
- 1,198 Sq Ft
804 Grapevine Rd, Daingerfield, TX 75638
804 Grapevine Rd, Daingerfield, TX 75638Bree Shimpock Texas Real Estate Executives
-
$12,300
- Land
- 1.89 Acres
- $6,508 per Acre
TBD Hwy 144 N, Omaha, TX 75571
TBD Hwy 144 N, Omaha, TX 75571 -
$553,000
- Land
- 65.17 Acres
- $8,485 per Acre
CR 1124 W Old Hwy 11, Daingerfield, TX 75638
CR 1124 W Old Hwy 11, Daingerfield, TX 75638 -
$19,900
- Land
- 14,810 Sq Ft
- $58,529 per Acre
201 Aaron St, Omaha, TX 75571
201 Aaron St, Omaha, TX 75571 -
$145,000
- 2 Beds
- 1 Bath
- 768 Sq Ft
157 Naples Dr, Omaha, TX 75571
157 Naples Dr, Omaha, TX 75571Amanda Hill Ember Realty
-
$150,000
- Land
- 15 Acres
- $10,000 per Acre
1191 County Road 3333, Omaha, TX 75571
1191 County Road 3333, Omaha, TX 75571 -
$125,000
- Land
- 3.5 Acres
- $35,714 per Acre
TBD County Road 1223, Daingerfield, TX 75638
TBD County Road 1223, Daingerfield, TX 75638 -
$239,000
$5K PRICE DROP- 3 Beds
- 2 Baths
- 1,581 Sq Ft
135 County Road 1105, Daingerfield, TX 75638
135 County Road 1105, Daingerfield, TX 75638Lisa Hydrick Texas Real Estate Executives
-
-
$495,000
$49K PRICE DROP- Land
- 89 Acres
- $5,562 per Acre
0 County Road 3311, Omaha, TX 75571
0 County Road 3311, Omaha, TX 75571 -
$56,000
- Land
- 4.18 Acres
- $13,397 per Acre
282 County Road 1100, Daingerfield, TX 75638
282 County Road 1100, Daingerfield, TX 75638 -
-
$147,101
- Land
- 21 Acres
- $7,005 per Acre
4206 Gilliam Ln, Naples, TX 75568
4206 Gilliam Ln, Naples, TX 75568 -
$150,000
- Land
- 10.39 Acres
- $14,437 per Acre
307 Fish Trap, Naples, TX 75568
307 Fish Trap, Naples, TX 75568 -
$1,299,000
$260K PRICE INCREASE- Land
- 433 Acres
- $3,000 per Acre
0 County Road 3201, Daingerfield, TX 75638
0 County Road 3201, Daingerfield, TX 75638 -
$75,000
- 3 Beds
- 2 Baths
- 1,656 Sq Ft
201 E Daingerfield St, Omaha, TX 75571
201 E Daingerfield St, Omaha, TX 75571Suzie Castillo Castillo Realty
-
-
$18,000
$10K PRICE DROP- Land
- 32,234 Sq Ft
- $24,324 per Acre
CR 1145 Lundy Ln, Daingerfield, TX 75638
CR 1145 Lundy Ln, Daingerfield, TX 75638 -
$199,000
- Land
- 18,295 Sq Ft
- $473,810 per Acre
TBD W Cathy St, Lone Star, TX 75668
TBD W Cathy St, Lone Star, TX 75668 -
$295,000
- Land
- 48 Acres
- $6,146 per Acre
00 Fm-144, Daingerfield, TX 75638
00 Fm-144, Daingerfield, TX 75638 -
$225,000
- 3 Beds
- 1 Bath
- 1,118 Sq Ft
1213 Irving St, Daingerfield, TX 75638
1213 Irving St, Daingerfield, TX 75638Lateefah Pruitt State Realty
-
$96,600
- Land
- 6.44 Acres
- $15,000 per Acre
Lot 3 4th St, Omaha, TX 75571
Lot 3 4th St, Omaha, TX 75571 -
$110,000
- 3 Beds
- 2 Baths
- 1,508 Sq Ft
110 Pineland St, Daingerfield, TX 75638
110 Pineland St, Daingerfield, TX 75638PAM STOVALL NextPhase Realty
-
$3,500
$2K PRICE DROP- Land
- 871 Sq Ft
- $175,000 per Acre
TBD Texas 49, Daingerfield, TX 75638
TBD Texas 49, Daingerfield, TX 75638 -
$224,900
- 3 Beds
- 2 Baths
- 1,633 Sq Ft
107 Giles Ave, Omaha, TX 75571
107 Giles Ave, Omaha, TX 75571Bree Shimpock Texas Real Estate Executives
-
$149,000
- 1 Bed
- 1 Bath
- 720 Sq Ft
430 Omaha Dr, Omaha, TX 75571
430 Omaha Dr, Omaha, TX 75571Ralph Robertson Century 21 Butler Real Estate
-
$130,000
- 4 Beds
- 2 Baths
- 1,062 Sq Ft
211 Germany St, Lone Star, TX 75668
211 Germany St, Lone Star, TX 75668TEGRA CHISM eXp Realty LLC
-
$115,000
- 3 Beds
- 1 Bath
- 1,000 Sq Ft
1767 County Road 2224, Daingerfield, TX 75638
1767 County Road 2224, Daingerfield, TX 75638TANYA KETCHUM BOLD Real Estate Group
-
$185,900
- Land
- 24.39 Acres
- $7,622 per Acre
6408 US Highway 259 N, Naples, TX 75568
6408 US Highway 259 N, Naples, TX 75568 -
$199,900
$60K PRICE DROP- Land
- 17.05 Acres
- $11,724 per Acre
TBD County Road 2236, Daingerfield, TX 75638
TBD County Road 2236, Daingerfield, TX 75638 -
-
$244,900
$5K PRICE DROP- 3 Beds
- 2 Baths
- 1,680 Sq Ft
98 County Road 1103, Daingerfield, TX 75638
98 County Road 1103, Daingerfield, TX 75638Bree Shimpock Texas Real Estate Executives
-
$94,999
$61K PRICE DROP- Land
- 12.22 Acres
- $7,774 per Acre
4665 County Road 4114, Hughes Springs, TX 75656
4665 County Road 4114, Hughes Springs, TX 75656 -
$126,900
- 3 Beds
- 1 Bath
- 864 Sq Ft
312 Germany St, Lone Star, TX 75668
312 Germany St, Lone Star, TX 75668Michele Strube Texas Real Estate Executives
-
$899,900
- 2 Baths
- 1,200 Sq Ft
202 W Germany St, Lone Star, TX 75668
202 W Germany St, Lone Star, TX 75668Bree Shimpock Texas Real Estate Executives
-
$44,900
- Land
- 2.41 Acres
- $18,631 per Acre
TBD W Cathy St, Lone Star, TX 75668
TBD W Cathy St, Lone Star, TX 75668 -
$553,000
$33K PRICE DROP- Land
- 65.17 Acres
- $8,485 per Acre
CR1124 Old Hwy 11 Rd, Daingerfield, TX 75638
CR1124 Old Hwy 11 Rd, Daingerfield, TX 75638 -
$87,700
$32K PRICE DROP- Land
- 8.47 Acres
- $10,354 per Acre
TBD Martin St, Naples, TX 75568
TBD Martin St, Naples, TX 75568 -
$97,695
- Land
- 15.03 Acres
- $6,500 per Acre
0000 Tbd Cr 2512, Naples, TX 75568
0000 Tbd Cr 2512, Naples, TX 75568
Showing Results 81 - 120, Page 3 of 5