$140,000
- Land
- 2.78 Acres
- $50,360 per Acre
3535 Rhone Dr, Mandan, ND 58554
3535 Rhone Dr, Mandan, ND 58554$140,000
3535 Rhone Dr, Mandan, ND 58554
3535 Rhone Dr, Mandan, ND 58554$399,900
4001 Bay Shore Bend SE, Mandan, ND 58554
4001 Bay Shore Bend SE, Mandan, ND 58554$65,000
3715 Sweet Clover Ave NW, Mandan, ND 58554
3715 Sweet Clover Ave NW, Mandan, ND 58554$65,000
718 Beretta St NW, Mandan, ND 58554
718 Beretta St NW, Mandan, ND 58554$39,200
4328 47th St NW, Mandan, ND 58554
4328 47th St NW, Mandan, ND 58554$120,000
5010 Rimrock Ave NW, Mandan, ND 58554
5010 Rimrock Ave NW, Mandan, ND 58554$73,900
5 Terrier Ln, East Morton, ND 58554
5 Terrier Ln, East Morton, ND 58554$459,000
2506 34th Ave SE, Mandan, ND 58554
JUDY MASLOWSKI BIANCO REALTY, INC.
$65,000
632 37th St NW, Mandan, ND 58554
632 37th St NW, Mandan, ND 58554$115,000
3518 Honey Ln, Mandan, ND 58554
3518 Honey Ln, Mandan, ND 58554$55,000
3709 Silver Leaf Ave NW, Mandan, ND 58554
3709 Silver Leaf Ave NW, Mandan, ND 58554$949,500
2363 Brome Ln N, Mandan, ND 58554
Kathy Feist BIANCO REALTY, INC.
$25,000
112 S 4th St, Glen Ullin, ND 58631
Josh Gartner Century 21 Morrison Realty
$75,000
3501 Silver Leaf Ave NW, Mandan, ND 58554
3501 Silver Leaf Ave NW, Mandan, ND 58554$469,900
2510 34th Ave SE, Mandan, ND 58554
JOE HILLERSON TRADEMARK REALTY
$65,000
3608 Sweet Clover Ave NW, Mandan, ND 58554
3608 Sweet Clover Ave NW, Mandan, ND 58554$225,000
310 1st St NE, Mandan, ND 58554
Lisa Leake Capital Real Estate Partners
$320,000
803 14th St SE, Mandan, ND 58554
Kyle Leftwich Paramount Real Estate