Est $640,324
16 Marion Ct, Pomona, NY 10970
- 5 Beds
- 3 Baths
- 1,952 Sq Ft
- Built 1971
Last Sold Summary
- 167% Below List Price
- $123/SF
- Last Sold Price $240,000
Last Listing Agent Anthony Gnagnarelli Keller Williams Valley Realty
Est $640,324
16 Marion Ct, Pomona, NY 10970
Last Sold Summary
Est $653,277
20 Phyllis Dr, Pomona, NY 10970
Last Sold Summary
Last Listing Agent Shloime Pfeiffer Metrex Realty INC
13 Brevoort Dr Unit 2C, Pomona, NY 10970
Last Sold Summary
Last Listing Agent Michael Galgano IBNA Real Estate Group
13 Brevoort Dr Unit 2B, Pomona, NY 10970
Last Sold Summary
Last Listing Agent Michael Galgano IBNA Real Estate Group
13 Brevoort Dr Unit 1C, Pomona, NY 10970
Last Sold Summary
Last Listing Agent Bob Aguilar Brick Road Realty Inc.
11 Brevoort Dr Unit 2A, Pomona, NY 10970
Last Sold Summary
Last Listing Agent Michael Galgano IBNA Real Estate Group
9 Brevoort Dr Unit 2C, Pomona, NY 10970
Last Sold Summary
Last Listing Agent Maria Kriesel Century 21 Full Service Realty
9 Brevoort Dr Unit 2A, Pomona, NY 10970
Last Sold Summary
Last Listing Agent Michael Galgano IBNA Real Estate Group
9 Brevoort Dr Unit 1D, Pomona, NY 10970
Last Sold Summary
Last Listing Agent Jennifer Rousset Howard Hanna Rand Realty
9 Brevoort Dr Unit 1C, Pomona, NY 10970
Last Sold Summary
Last Listing Agent Bob Aguilar Brick Road Realty Inc.
9 Brevoort Dr Unit 1B, Pomona, NY 10970
Last Sold Summary
Last Listing Agent Michael Galgano IBNA Real Estate Group
7 Brevoort Dr Unit 2D, Pomona, NY 10970
Last Sold Summary
Last Listing Agent Michael Galgano IBNA Real Estate Group
7 Brevoort Dr Unit 2A, Pomona, NY 10970