$790,000 Sold Apr 30, 2026
532 Lois Ct, Mount Prospect, IL 60056
- 4 Beds
- 2.5 Baths
- 2,749 Sq Ft
- Built 1971
Last Sold Summary
- 10% Above List Price
- $287/SF
- 28 Days On Market
Current Estimated Value $683,775
Last Listing Agent Bohdan Zhukotanskyy KOMAR
532 Lois Ct, Mount Prospect, IL 60056