$339,900 Sold Feb 18, 2026
211 Bethel Spgs Dr, Mount Washington, KY 40047
- 3 Beds
- 2 Baths
- 1,842 Sq Ft
- Built 2026
Move in Ready Sold Summary
- $185/SF
- 84 Days On Market
Fischer Homes Maple Street Collection in Bethel Springs
211 Bethel Spgs Dr, Mount Washington, KY 40047