$199,900
- Land
- 6 Acres
- $33,317 per Acre
1882 Robinson Point Rd, Mountain Home, AR 72653
1882 Robinson Point Rd, Mountain Home, AR 72653$199,900
1882 Robinson Point Rd, Mountain Home, AR 72653
1882 Robinson Point Rd, Mountain Home, AR 72653$49,900
Lot 11 Canvasback Ct, Mountain Home, AR 72653
Lot 11 Canvasback Ct, Mountain Home, AR 72653$149,900
1043 Loch Lomond Dr, Mountain Home, AR 72653
1043 Loch Lomond Dr, Mountain Home, AR 72653$810,000
007-13980-000 E Hwy 62 E, Mountain Home, AR 71653
007-13980-000 E Hwy 62 E, Mountain Home, AR 71653$900,000
Lots 1-2 Drillers Rd, Mountain Home, AR 72653
Lots 1-2 Drillers Rd, Mountain Home, AR 72653$141,000
002-10641-000 Cr 625, Mountain Home, AR 72653
002-10641-000 Cr 625, Mountain Home, AR 72653$19,000
002-11190-108 County Road 39, Mountain Home, AR 72653
002-11190-108 County Road 39, Mountain Home, AR 72653$89,000
Tract 2 Rocky Ridge Rd, Mountain Home, AR 72653
Tract 2 Rocky Ridge Rd, Mountain Home, AR 72653$400,000
11 U S Highway 62, Mountain Home, AR 72653
11 U S Highway 62, Mountain Home, AR 72653$854,000
1000 Sunset Dr, Mountain Home, AR 72653
1000 Sunset Dr, Mountain Home, AR 72653$129,900
007-03285-086 Saint Andrews Ct, Mountain Home, AR 72653
007-03285-086 Saint Andrews Ct, Mountain Home, AR 72653$49,900
Lot 116 Greenhaven Rd, Mountain Home, AR 72653
Lot 116 Greenhaven Rd, Mountain Home, AR 72653$94,900
Lot 115 & 116 Greenhaven Rd, Mountain Home, AR 72653
Lot 115 & 116 Greenhaven Rd, Mountain Home, AR 72653$210,000
3754 Highway 5, Mountain Home, AR 72653
3754 Highway 5, Mountain Home, AR 72653$148,900