$55,000
- Land
- 3 Acres
- $18,333 per Acre
Lot 14 Leila Rd, Mountain View, HI 96771
Lot 14 Leila Rd, Mountain View, HI 96771$55,000
Lot 14 Leila Rd, Mountain View, HI 96771
Lot 14 Leila Rd, Mountain View, HI 96771$515,000
92-1974 Palm Pkwy, Ocean View, HI 96771
Kona Carla Womack Coldwell Banker Island Properties - Kona
$142,000
16-1699 Road 5, Kurtistown, HI 96760
Ken Heinemann Hilo Bay Realty LLC
$290,000
16-1755 Road 5 (Uau), Mountain View, HI 96760
Tara Baker Salt Water Real Estate LLC
$625,000
11-4000 Hale Ohia Rd Unit 2, Mountain View, HI 96771
Donna Herbst Pacific Isle Properties
$25,000
11-1750 Wailele St, Eden Roc, HI 96778
11-1750 Wailele St, Eden Roc, HI 96778$215,000
16-2001 Uau Rd, Kurtistown, HI 96760
Amy Flanders Equity Hawaii Real Estate LLC
$27,000
18-4202 Hulu St, Mountain View, HI 96771
18-4202 Hulu St, Mountain View, HI 96771$39,500
Puna Wai Ave, Mountain View, HI 96771
Puna Wai Ave, Mountain View, HI 96771$589,000
18-1465 Ihope Rd, Mountain View, HI 96771
Richard Henderson II RSM Inc
$625,000
94-1692 Kaulua St, Naalehu, HI 96771
Lynn Rumball Coldwell Banker Island Properties - Kona
$25,000
0 Naia St Unit 723720, Mountain View, HI 96771
0 Naia St Unit 723720, Mountain View, HI 96771$185,000
92-8426 Plumeria Ln, Captain Cook, HI 96771
Charles Corbe Kou Hale Realty LLC
$50,000
0 Road 4 (Io Kea) Unit 719423, Mountain View, HI 96760
0 Road 4 (Io Kea) Unit 719423, Mountain View, HI 96760$700,000
18-3931 S Kopua Rd, Mountain View, HI 96771
18-3931 S Kopua Rd, Mountain View, HI 96771$75,000
0 Road 1 (Uhini Ana), Mountain View, HI 96760