$62,000 Last List Price
610 Ryan St, Munich, ND 58352
- 4 Beds
- 1 Bath
- 1,232 Sq Ft
- Built 1920
Last Sold Summary
- $50/SF
- 61 Days On Market
Current Estimated Value $62,177
Last Listing Agent Abby Borchardt Greenberg Realty
610 Ryan St, Munich, ND 58352$62,000 Last List Price
610 Ryan St, Munich, ND 58352
Last Sold Summary
Current Estimated Value $62,177
Last Listing Agent Abby Borchardt Greenberg Realty
610 Ryan St, Munich, ND 58352