$110,000
13 Den Helder Ave, Punta Gorda, FL 33950
- 2 Beds
- 2 Baths
- 1,008 Sq Ft
- Built 2005
Last Sold Summary
- 15% Below List Price
- $109/SF
- 129 Days On Market
Last Listing Agent Wendy Decker SELLSTATE VISION REALTY
13 Den Helder Ave, Punta Gorda, FL 33950