$34,800
- Land
- 1.15 Acres
- $30,261 per Acre
Lot 63 Cirrus Dr, Murphy, NC 28906
Lot 63 Cirrus Dr, Murphy, NC 28906$34,800
Lot 63 Cirrus Dr, Murphy, NC 28906
Lot 63 Cirrus Dr, Murphy, NC 28906$75,000
3.45 ac Guy Eller Rd, Murphy, NC 28906
3.45 ac Guy Eller Rd, Murphy, NC 28906$339,900
196 Pine Ln, Murphy, NC 28906
Mountain Leisure Team ReMax Mountain Properties
$20,000
51 Kudzu Creek Trail, Murphy, NC 28906
51 Kudzu Creek Trail, Murphy, NC 28906$954,000
125 Milk and Honey Dr, Murphy, NC 28902
125 Milk and Honey Dr, Murphy, NC 28902$84,900
Lot 5&8 Indian Rock Springs Subdivision, Murphy, NC 28906
Lot 5&8 Indian Rock Springs Subdivision, Murphy, NC 28906$396,900
45 Willow St, Murphy, NC 28906
45 Willow St, Murphy, NC 28906$89,900
TR1-23 Majestic Mountain Trail, Murphy, NC 28906
TR1-23 Majestic Mountain Trail, Murphy, NC 28906$155,000
00 Hialeah Way, Murphy, NC 28906
00 Hialeah Way, Murphy, NC 28906$79,000
0 Wolf Print Unit 153880, Murphy, NC 28906
0 Wolf Print Unit 153880, Murphy, NC 28906$495,000
520 Sahkanaga Dr, Murphy, NC 28906
Rebecca Hoy Carolina Mountain Homes
$10,500
LOT20 Wolf Ridge Ln, Murphy, NC 28906
LOT20 Wolf Ridge Ln, Murphy, NC 28906$499,000
249 Buck Ridge Dr, Murphy, NC 28906
Howard and Mayfield Group ReMax Town & Country - Blairsville
$49,900
200 Carolina Fox Cir, Murphy, NC 28906
200 Carolina Fox Cir, Murphy, NC 28906$49,500
52B Forest View, Murphy, NC 28906
52B Forest View, Murphy, NC 28906$105,000
708 Regal St, Murphy, NC 28906
708 Regal St, Murphy, NC 28906$24,500
Lot 13 View Ridge Trail, Murphy, NC 28906