$10,500
- Land
- 1.37 Acres
- $7,664 per Acre
LOT20 Wolf Ridge Ln, Murphy, NC 28906
LOT20 Wolf Ridge Ln, Murphy, NC 28906$10,500
LOT20 Wolf Ridge Ln, Murphy, NC 28906
LOT20 Wolf Ridge Ln, Murphy, NC 28906$319,500
55 Greasy Creek Rd, Murphy, NC 28906
55 Greasy Creek Rd, Murphy, NC 28906$85,000
29 Lake Pointe Dr, Murphy, NC 28906
29 Lake Pointe Dr, Murphy, NC 28906$475,000
00 Bird Knob Dr, Murphy, NC 28906
00 Bird Knob Dr, Murphy, NC 28906$11,800
Lot 31 High Ridge Rd, Murphy, NC 28906
Lot 31 High Ridge Rd, Murphy, NC 28906$199,000
63 Smith Ln, Murphy, NC 28906
Lawrence Weiss Vista Realty
$1,299,900
155 Cedar Cliff Ln, Murphy, NC 28906
155 Cedar Cliff Ln, Murphy, NC 28906Showing Results 641 - 648, Page 17 of 17