Est $217,138
290 Russell Dr, Murray, KY 42071
- 3 Beds
- 2 Baths
- 2,165 Sq Ft
- Built 2010
Last Sold Summary
- 11% Below List Price
- $113/SF
- 12 Days On Market
- Last Sold Price $245,000
- Feb 28, 2025
Last Listing Agent Wende Holzschuh Markethouse Realty, PLLC
Est $217,138
290 Russell Dr, Murray, KY 42071
Last Sold Summary
Last Listing Agent Wende Holzschuh Markethouse Realty, PLLC
$492,500
1603 Hermitage Place, Murray, KY 42071
Brenda Rowland Kopperud Realty
$179,000
641 Hopkins Rd, Murray, KY 42071
Last Sold Summary
Last Listing Agent Cheryl Roberts Markethouse Realty, PLLC
641 Hopkins Rd, Murray, KY 42071
3564 Irvin Cobb Rd, Murray, KY 42071
Last Sold Summary
Last Listing Agent Jennifer Fisk Housman Partners Benton Branch
$345,000
95 Applewood Rd, Murray, KY 42071
Shelley Evans Re/Max Real Estate Associates Murray
$20,000
00 Center Ridge Rd, Murray, KY 42071
Last Sold Summary
Last Listing Agent Bobbie Dunn Quintanilla Re/Max Real Estate Associates Murray
00 Center Ridge Rd, Murray, KY 42071
192 Hico Rd, Murray, KY 42071
Last Sold Summary
Last Listing Agent Becky Spann Elite Realty Branch Murray
$350,000
1519 London Dr, Murray, KY 42071
Brittany Marchetti Kopperud Realty
$360,000
102 S 6th St, Murray, KY 42071
Last Sold Summary
Current Estimated Value $287,447
Last Listing Agent John Kopperud Kopperud Realty
102 S 6th St, Murray, KY 42071Est $209,500
190 Wooded Acres Ln, Murray, KY 42071
Last Sold Summary
Last Listing Agent Cindy Jones Elite Realty
$379,900
1101 Meadow Ln, Murray, KY 42071
Brittany Marchetti Kopperud Realty
$172,500
1717 Ridgewood Dr, Murray, KY 42071
Last Sold Summary
Current Estimated Value $175,043
Last Listing Agent Brian Stedelin Stedelin Real Estate, LLC