$40,000
- Land
- 1.02 Acres
- $39,216 per Acre
Lot 5 Western Dr, Murray, KY 42071
Lot 5 Western Dr, Murray, KY 42071$40,000
Lot 5 Western Dr, Murray, KY 42071
Lot 5 Western Dr, Murray, KY 42071$20,000
Lot 95 Pelican Ln, Murray, KY 42071
Lot 95 Pelican Ln, Murray, KY 42071$35,000
Lot 46 Bayridge Rd, New Concord, KY 42076
Lot 46 Bayridge Rd, New Concord, KY 42076$250,000
9063 Kentucky 94, Murray, KY 42071
Shelley Evans Re/Max Real Estate Associates Murray
$12,900
Lot 24 Haynes Cemetery Rd Unit 1.09 acres The Point, Murray, KY 42071
Lot 24 Haynes Cemetery Rd Unit 1.09 acres The Point, Murray, KY 42071$20,000
000 Hills Hollow Rd, Murray, KY 42071
000 Hills Hollow Rd, Murray, KY 42071$350,000 Coming Soon
82 Daniel Ln, New Concord, KY 42076
Neena Salazar HRE Advisors
$26,000
149 Centerview Rd, Murray, KY 42071
149 Centerview Rd, Murray, KY 42071$235,000
00 Red Oak Ln, New Concord, KY 42076
00 Red Oak Ln, New Concord, KY 42076$99,900
211 Lane St, Dexter, KY 42036
Ann Martin RE/MAX Real Estate Associates
$25,000
00 Streetland Ln, Murray, KY 42071
00 Streetland Ln, Murray, KY 42071$44,900
Lot# 32 Hunters Glen Unit Hunters Pointe, Murray, KY 42071
Lot# 32 Hunters Glen Unit Hunters Pointe, Murray, KY 42071$449,000
0 N State Route 121 Unit 133802, Murray, KY 42071
0 N State Route 121 Unit 133802, Murray, KY 42071$7,000
000 Songer Dr, Murray, KY 42071
000 Songer Dr, Murray, KY 42071$185,000
1498 Coopertown Rd, Murray, KY 42071
1498 Coopertown Rd, Murray, KY 42071$200,000
000 Hammond Rd Unit (Calloway Co. KY 40., Murray, KY 42071