$239,900
1806 Virginia Ave, Muscle Shoals, AL 35661
- 3 Beds
- 1 Bath
- 1,822 Sq Ft
- Built 1975
Last Sold Summary
- $132/SF
- 4 Days On Market
Current Estimated Value $238,413
Last Listing Agent Alaina Clement The Robbins Agency
1806 Virginia Ave, Muscle Shoals, AL 35661