$525,000
- Land
- 2.49 Acres
- $210,843 per Acre
0 Gardner Lacy Rd, Myrtle Beach, SC 29579
0 Gardner Lacy Rd, Myrtle Beach, SC 29579$525,000
0 Gardner Lacy Rd, Myrtle Beach, SC 29579
0 Gardner Lacy Rd, Myrtle Beach, SC 29579$740,596
7712 Vicino Path Unit Bellwood Lot 4, Myrtle Beach, SC 29572
Kelli Bair DFH Realty Georgia, LLC
$340,840
136 Grazing St, Myrtle Beach, SC 29588
$611,580
7716 Vicino Path Unit Harmony Lot 5, Myrtle Beach, SC 29572
Kelli Bair DFH Realty Georgia, LLC
$162,000
1529 Virgo Ln, Myrtle Beach, SC 29575
Brad Jordan Realty ONE Group Dockside
$479,900
9152 Fort Hill Way, Myrtle Beach, SC 29579
Alissa Lightman Lightman Properties MB Listing Agent
$1,590,000
3815 Rice Hope Ct, Myrtle Beach, SC 29577
Liat Edri Realty ONE Group Dockside
$473,000
244 Walnut Grove Ct, Myrtle Beach, SC 29579
John Pinder HIGHGARDEN REAL ESTATE
$199,900
5523 N Ocean Blvd Unit 2003, Myrtle Beach, SC 29577
Anthony Schibilia Sloan Realty Group
$134,999
6900 N Ocean Blvd Unit 807, Myrtle Beach, SC 29572
Eileen Garcia Watermark Real Estate Group
$225,000
1105 S Ocean Blvd Unit 546-548, Myrtle Beach, SC 29577
Tina Pries Pries Capital Real Estate
$479,900
3045 Sistine St, Myrtle Beach, SC 29579
Stacy Dawson Realty ONE Group Dockside
$179,999
3973 Forsythia Ct Unit 303, Myrtle Beach, SC 29588
Joe Midulla Beach Star Realty LLC
$299,900
118 Pinecrest Rd, Myrtle Beach, SC 29579
Jeana Burstein Dreamlife Realty
$239,900
8629 Bragg Dr, Myrtle Beach, SC 29588
Webb Bunch Realty ONE Group Dockside
$219,000
5511 N Ocean Blvd Unit 903, Myrtle Beach, SC 29577