$29,900
- Land
- 1.41 Acres
- $21,206 per Acre
45 Shepperd Dr, Nancy, KY 42544
45 Shepperd Dr, Nancy, KY 42544$29,900
45 Shepperd Dr, Nancy, KY 42544
45 Shepperd Dr, Nancy, KY 42544$67,000
Lots 33-42 Bridlebrook, Nancy, KY 42544
Lots 33-42 Bridlebrook, Nancy, KY 42544$275,000
11512 W Highway 80, Nancy, KY 42544
Stephanie Harris Bastin Weichert Realtors Ford Brothers, Inc.
$525,000
3934 Hickory Hill Dr, Somerset, KY 42503
John Fitzwater WEICHERT REALTORS - Ford Brothers
$556,000
217 N E Hwy 1248, Somerset, KY 42503
April Adams Lake Cumberland Real Estate Professionals
$519,999
396 Laurel Wood Dr, Nancy, KY 42544
Rebecca Howard Prosperity Real Estate
$489,900
521 Water Cliff Dr, Somerset, KY 42503
April Nalle CENTURY 21 Advantage Realty
$449,000 New Construction
1941 S Shepola Rd, Faubush, KY 42544
Brandon Davis No Wake Real Estate
$499,000
81 Lee's Ford Dock Rd Unit 5,6,7 & 8, Nancy, KY 42544
Jeff Sims Prosperity Real Estate
$699,900
3823 Hickory Hill Dr, Somerset, KY 42503
Sherri Frye Godby Realty & Auction
$535,000
453 Water Cliff Dr, Somerset, KY 42503
Matt Coomer EXP Realty, LLC
$419,900
30 Wondering Point, Somerset, KY 42503
Millie King Weaver Keller Williams Bluegrass Realty - Lake Cumberland
$464,900
18 Ash Dr, Nancy, KY 42544
Monica Reardon Godby Realty & Auction
$479,000 Open Sun 2PM - 4PM
3601 Beech Grove Rd, Science Hill, KY 42553
Gloria Scott WEICHERT REALTORS - Ford Brothers
$399,000 New Construction
533 Knoll Ln, Nancy, KY 42544
Tucker McAlpin Godby Realty & Auction
$479,000 New Construction
22 E Golden Island, Nancy, KY 42544
Brandon Davis No Wake Real Estate
$429,900
342 Water Cliff Dr, Somerset, KY 42503
Rita Bishop Diamond Realty & Properties LLC
$199,900
3824 Hickory Nut Rd, Nancy, KY 42544
Lillian Dick Premier Properties of Lake Cumberland, Inc.
$35,000
4.1 Acres Madeline Dr, Nancy, KY 42544
4.1 Acres Madeline Dr, Nancy, KY 42544$329,400
266 Lone Oak Dr, Somerset, KY 42502
Nathanael Sears Keller Williams Commonwealth - Somerset
$114,000
642 Water Cliff Dr, Somerset, KY 42503
642 Water Cliff Dr, Somerset, KY 42503$29,900
161 Jonathan Ln, Nancy, KY 42544
161 Jonathan Ln, Nancy, KY 42544$289,900
7199 W Highway 80, Nancy, KY 42544
$1,499,000
196 Knoll Ln, Nancy, KY 42544
Kathy Sears CENTURY 21 Advantage Realty
$75,000
11 W Golden Island, Nancy, KY 42544
11 W Golden Island, Nancy, KY 42544$75,000
311 Willow Oak, Nancy, KY 42544
311 Willow Oak, Nancy, KY 42544$164,900
72 Vacation St, Nancy, KY 42544
David Sparks CENTURY 21 Advantage Realty
$1,099,000
270 Wondering Woods Dr, Somerset, KY 42503
Jeff Sims Prosperity Real Estate
$75,000
127 Faubush-Norfleet Rd, Nancy, KY 42544
127 Faubush-Norfleet Rd, Nancy, KY 42544$65,000
14853 Kentucky 196, Pointer, KY 42544
14853 Kentucky 196, Pointer, KY 42544$34,900
LOTS 8-9 Lakepointe Dr, Somerset, KY 42503
LOTS 8-9 Lakepointe Dr, Somerset, KY 42503$159,000
1 Captains Way, Somerset, KY 42503
1 Captains Way, Somerset, KY 42503$29,000
Lot 24 Century Place, Somerset, KY 42503
Lot 24 Century Place, Somerset, KY 42503$324,900
402 Westwood Dr, Nancy, KY 42544
Deonna Carter Keller Williams Bluegrass Realty - Lake Cumberland
$145,000
10185 W Highway 80, Nancy, KY 42544
The Millie - Millie Weaver Keller Williams Bluegrass Realty - Lake Cumberland
$39,000
226 Burton Ln, Nancy, KY 42544
226 Burton Ln, Nancy, KY 42544$27,500
745 Water Cliff Dr, Somerset, KY 42503
745 Water Cliff Dr, Somerset, KY 42503$379,900
84 Summit Pointe Dr, Somerset, KY 42503
Stephanie Todd CENTURY 21 Advantage Realty
Showing Results 1 - 40, Page 1 of 2