$289,000
- Land
- 2.5 Acres
- $115,600 per Acre
0 22nd Ave NW Unit 226013514, Naples, FL 34120
0 22nd Ave NW Unit 226013514, Naples, FL 34120$289,000
0 22nd Ave NW Unit 226013514, Naples, FL 34120
0 22nd Ave NW Unit 226013514, Naples, FL 34120$109,901
0 41st Ave NW Unit 225069729, Naples, FL 34120
0 41st Ave NW Unit 225069729, Naples, FL 34120$459,000
9183 Woodhurst Dr, Naples, FL 34120
Andrey Doroshenko Marzucco Real Estate
$1,630,000
7352 Lantana Way, Naples, FL 34119
Angelo Sottosanti Coldwell Banker Realty
$1,099,000
12255 Bonnet Dr, Naples, FL 34120
Nicola Wakelin John R Wood Properties
$1,200,000
2915 Cinnamon Bay Cir, Naples, FL 34119
Tomas Nagys Realty One Group MVP
$375,000
1839 Alameda Dr, Naples, FL 34120
Mercy Diaz Realty One Group MVP
$484,000
6186 Towncenter Cir, Naples, FL 34119
Barry Reed Help-U-Sell Reed & Associates
$1,500,000
121 20th Ave NE, Naples, FL 34120
Patrick Dearborn John R Wood Properties
$120,000
4065 Wilson Blvd N, Rural Estates, FL 34120
4065 Wilson Blvd N, Rural Estates, FL 34120$365,000
2708 Blossom Way, Naples, FL 34120
Karly Carballea Real Broker, LLC
$460,000
8545 Danbury Blvd Unit 102, Naples, FL 34120
Ron Barakett Your Naples Realty LLC
$1,830,000
1618 19th St SW, Naples, FL 34117
Lidni Martinez Marzucco Real Estate
$525,000
2071 20th Ave NE, Naples, FL 34120
Cindy Griesse eXp Realty LLC
$1,990,000
3323 Atlantic Cir, Naples, FL 34119
Vanessa Beretta Serhant-Naples
$1,195,000
8735 Cavano St E, Naples, FL 34119
Chris Lecca William Raveis Real Estate
$698,000
3634 Canopy Cir, Naples, FL 34120