$499,900
- Land
- 2.24 Acres
- $223,170 per Acre
625 Shady Hollow Blvd W, Naples, FL 34120
625 Shady Hollow Blvd W, Naples, FL 34120$499,900
625 Shady Hollow Blvd W, Naples, FL 34120
625 Shady Hollow Blvd W, Naples, FL 34120$575,000
15464 Cortona Way, Naples, FL 34120
Chris Farrugia Compass Florida LLC
$425,000
15489 Wildflower Cir, Naples, FL 34119
Siobhan St Amour Coldwell Banker Realty
$569,900
8430 Radcliffe Terrace Unit 202, Naples, FL 34120
Samantha Kirch John R Wood Properties
$545,000
17311 Cherrywood Ct Unit 8303, Bonita Springs, FL 34135
Mary Watts Wolleon William Raveis Real Estate
$2,495,000
5080 Hickory Wood Dr, Urban Estates, FL 34119
Teymur Akhundov Waterfront Realty Group Inc
$799,900
9410 Whooping Crane Way, Naples, FL 34120
Kate Balzer Douglas Elliman Florida, LLC
$1,250,000
3701 Pleasant Springs Dr, Naples, FL 34119
Carla Nix COLDWELL BANKER SUNSTAR REALTY
$530,000
321 14th St NE, Naples, FL 34120
Darhyl Alusma John R Wood Properties
$999,000
681 15th St SW, Naples, FL 34117
Rich Choate Realty One Group MVP
$459,000
5766 Cove Cir Unit 24, Naples, FL 34119
Mike York Downing Frye Realty Inc.
$879,000
3033 Olde Cove Way, Naples, FL 34119
Sam Mirakian John R Wood Properties
$259,000
8284 Key Royal Cir Unit 1331, Naples, FL 34119
Christine Yeaw SunStream Realty
$1,485,000
12128 Eucalyptus Way, Naples, FL 34120
Katherine Marx Headwaters Real Estate, Inc
$265,000
0 Frangipani Ave Unit 225035722, Naples, FL 34117
0 Frangipani Ave Unit 225035722, Naples, FL 34117$519,900
3006 Futuna Ln, Naples, FL 34119
Cheryl Chadwick Downing Frye Realty Inc.