$1,060,000
- Land
- 5.34 Acres
- $198,502 per Acre
334 Sabal Palm Rd, Naples, FL 34114
334 Sabal Palm Rd, Naples, FL 34114$1,060,000
334 Sabal Palm Rd, Naples, FL 34114
334 Sabal Palm Rd, Naples, FL 34114$738,033
1846 Summerlit Ave, Naples, FL 34114
1846 Summerlit Ave, Naples, FL 34114$325,000
7736 Jewel Ln Unit 103, Naples, FL 34109
Michael Downer
Downing Frye Realty Inc.
(239) 408-3266
$1,550,000
12078 Mimosa St, Naples, FL 34120
Kelli Moore
Realty One Group MVP
(239) 441-4096
$79,900
454 Laurelwood Ln, Naples, FL 34112
John Scholtz
Mobile Home Living, LLC
(239) 722-5253
$639,000
9066 Cascada Way Unit 101, Naples, FL 34114
Brent Nevar
John R. Wood Properties
(239) 364-7646
$749,900
1020 28th Ave N, Naples, FL 34103
Lorraine Carlone
DomainRealty.com LLC
(239) 376-8919
$675,000
1025 Egrets Walk Cir Unit 103, Naples, FL 34108
Emie Barnes
William Raveis Real Estate
(239) 256-1265
$349,500
5741 Deauville Cir Unit 301, Naples, FL 34112
Michelle Nowak
Royal Shell Real Estate, Inc.
(239) 251-5778
$299,000
12936 Violino Ln Unit 203, Naples, FL 34105
Benjamin Boorom
Coldwell Banker Realty
(239) 451-5336
$639,000
4619 Arboretum Cir Unit 102, Naples, FL 34112
Daniel Ilie
Keller Williams Realty Naples
(239) 842-9791
$685,000
450 Bayfront Place Unit 4202, Naples, FL 34102
Tyler Buckun
The Gebelhoff Group Of CO.
(239) 408-4184
$599,000
0 18th Ave NE Unit 225076905, Naples, FL 34120
0 18th Ave NE Unit 225076905, Naples, FL 34120$283,500
300 Forest Lakes Blvd Unit 112, Naples, FL 34105
Lorraine Carlone
DomainRealty.com LLC
(239) 444-7982