$120,000
- Land
- 2.27 Acres
- $52,863 per Acre
0 39th Ave NW Unit 225074519, Naples, FL 34120
0 39th Ave NW Unit 225074519, Naples, FL 34120$120,000
0 39th Ave NW Unit 225074519, Naples, FL 34120
0 39th Ave NW Unit 225074519, Naples, FL 34120$320,000
xxxx 12th Ave NE, Naples, FL 34120
xxxx 12th Ave NE, Naples, FL 34120$299,000
14960 Collier Blvd Unit 2096, Naples, FL 34119
Jenny Myers Crystal Lake Sales LLC
$798,000
11918 Heather Woods Ct, Naples, FL 34120
Darlene Roddy Coldwell Banker Realty
$64,990
0 38th Ave SE Unit MFRO6367970, Naples, FL 34117
0 38th Ave SE Unit MFRO6367970, Naples, FL 34117$610,000
3811 2nd Ave SE, Naples, FL 34117
Jenn Styer Marzucco Real Estate
$555,000
2960 6th Ave NE, Naples, FL 34120
Nadia Daley Govan eXp Realty LLC
$1,350,000
11644 Periwinkle Dr, Naples, FL 34120
Sara Hutt Premiere Plus Realty Company
$685,000
4219 58th Ave NE, Naples, FL 34120
Jonathan Minerick Homecoin.com
$239,000
567 Golden Gate Blvd E, Rural Estates, FL 34120
567 Golden Gate Blvd E, Rural Estates, FL 34120$175,000
60th Ave NE, Naples, FL 34120
60th Ave NE, Naples, FL 34120$59,999
4445 28th Ave SE, Rural Estates, FL 34117
4445 28th Ave SE, Rural Estates, FL 34117$950,000
3510 15th Ave SW, Naples, FL 34117
Reilly McGregor Harborview Realty Inc
$500,000 New Construction
3324 27th Ave NE, Naples, FL 34120
Sandra Echeverry Unicasa Development Realty
$624,900
1893 Par Dr, Naples, FL 34120
Timothy Peterson Realty One Group MVP
$559,000 Open Sat 11AM - 2PM
6186 Everglades Blvd N, Naples, FL 34120
Maria Perez Avanti Way Realty LLC