$400,000
- Land
- 3.49 Acres
- $114,613 per Acre
0 N Duluth Ave Unit 145927, Sturgeon Bay, WI 54235
0 N Duluth Ave Unit 145927, Sturgeon Bay, WI 54235$400,000
0 N Duluth Ave Unit 145927, Sturgeon Bay, WI 54235
0 N Duluth Ave Unit 145927, Sturgeon Bay, WI 54235$129,000
6607 Pearl Ln Unit 6607, Sturgeon Bay, WI 54235
Chris Slinker
$268,500
4882 Bay Shore Dr, Sturgeon Bay, WI 54235
4882 Bay Shore Dr, Sturgeon Bay, WI 54235$75,000
0 Golf View Rd, Nasewaupee, WI 54235
0 Golf View Rd, Nasewaupee, WI 54235$77,900
Lot 3 Golf Valley Dr, Nasewaupee, WI 54235
Lot 3 Golf Valley Dr, Nasewaupee, WI 54235$549,000
3134 James Way, Sturgeon Bay, WI 54235
Dan Lenius ERA Starr Realty
$199,900
0 Quarry Bluff Ct, Sturgeon Bay, WI 54235
0 Quarry Bluff Ct, Sturgeon Bay, WI 54235$55,000
Lot 8 Golf View Rd, Nasewaupee, WI 54235
Lot 8 Golf View Rd, Nasewaupee, WI 54235$895,000
4126 Sand Bay Point Rd, Sturgeon Bay, WI 54235
Zaid Jazrawi EXP Realty LLC
$319,900
929 S Geneva Ave Unit 14, Sturgeon Bay, WI 54235
Heather Smith CB Real Estate Group Egg Harbor
$1,079,000
5012 Bay Shore Dr, Sturgeon Bay, WI 54235
Steve Van Egeren Shorewest Realtors-Door County
$200,000
0 N Duluth Ave Unit 50320791, Sturgeon Bay, WI 54235
0 N Duluth Ave Unit 50320791, Sturgeon Bay, WI 54235$380,000
327 N Fulton Ave, Sturgeon Bay, WI 54235
Ame Grail Sarkis & Associates
$305,900
940 S Geneva Ave Unit 7, Sturgeon Bay, WI 54235
Scott Bader CB Real Estate Group Fish Creek
$200,000
0 Meadow Ln, Nasewaupee, WI 54235
0 Meadow Ln, Nasewaupee, WI 54235$200,000
0 N Duluth Ave Unit 145929, Sturgeon Bay, WI 54235