$90,000
441 Harding Place Unit B18, Nashville, TN 37211
- 2 Beds
- 1 Bath
- 875 Sq Ft
- Built 1969
Last Sold Summary
- 30% Below List Price
- $103/SF
- 82 Days On Market
Current Estimated Value $98,007
Last Listing Agent Omar Barreda Reliant Realty ERA Powered
441 Harding Place Unit B18, Nashville, TN 37211