$250,000
- Land
- 2.49 Acres
- $100,361 per Acre
219 Peninsula Dr, Natchitoches, LA 71457
219 Peninsula Dr, Natchitoches, LA 71457$250,000
219 Peninsula Dr, Natchitoches, LA 71457
219 Peninsula Dr, Natchitoches, LA 71457$65,000
0 Cypress Ave, Natchitoches, LA 71457
0 Cypress Ave, Natchitoches, LA 71457$165,000
625 Woodyard Dr, Natchitoches, LA 71457
Chandra Wilson Keller Williams Northwest
$485,000
125 Fox Run Dr, Natchitoches, LA 71457
Haley Blount Better Homes and Garden RE/Rhodes Realty
$225,000
134 Patrick Rd, Natchitoches, LA 71457
India Rhodes Better Homes & Gardens Real Estate Rhodes Realty
$269,000
202 University Dr, Natchitoches, LA 71457
$535,000
646 Fish Hatchery Rd, Natchitoches, LA 71457
Constance Khoury Better Homes & Gardens Real Estate Rhodes Realty
$95,000
1556 Berry Ave, Natchitoches, LA 71457
Kim Bowen CENTURY 21 BUELOW-MILLER REALTY
$125,000
0 Celina Dr, Natchitoches, LA 71457
0 Celina Dr, Natchitoches, LA 71457$144,900
1036 Washington St, Natchitoches, LA 71457
JENNIFER PERRY BARBRA DIFULCO REAL ESTATE, INC.
$230,000
1528 Payne Ave, Natchitoches, LA 71457
$24,900
109 Tjoe St Unit BB-46, Natchitoches, LA 71457
Briana McMurry
$530,000
360 Saint Francis Ave, Natchitoches, LA 71457
Dawn Wells Cane River Realty
$19,999
0 Cherie Loop, Natchitoches, LA 71457
0 Cherie Loop, Natchitoches, LA 71457$199,000
704 Watson Dr, Natchitoches, LA 71457
Bobby McIntosh REALTY USA INC.
$352,500