$89,900
- Land
- 2.75 Acres
- $32,691 per Acre
0 Old Colonial Rd, Oakville, CT 06779
0 Old Colonial Rd, Oakville, CT 06779$89,900
0 Old Colonial Rd, Oakville, CT 06779
0 Old Colonial Rd, Oakville, CT 06779$133,000
211 Lasky Rd, Beacon Falls, CT 06403
211 Lasky Rd, Beacon Falls, CT 06403$699,900 New Construction
439 James P Casey Rd, Bristol, CT 06010
Kamil Andrukiewicz New Haus Group LLC
$699,900
114 Carmel Hill Rd N, Bethlehem, CT 06751
Tim Drakeley Drakeley Real Estate, Inc.
$250,000
855 Oronoke Rd Unit 2, Waterbury, CT 06708
Ari Lee Sunbelt Sales & Development
$45,900
0 Lonsdale St, Waterbury, CT 06704
0 Lonsdale St, Waterbury, CT 06704$44,900
123-133 Todd Hollow Rd, Plymouth, CT 06782
123-133 Todd Hollow Rd, Plymouth, CT 06782$320,000
701 Bucks Hill Rd, Waterbury, CT 06704
Levi Judqin Brass Moon Realty
$1,675,000
819 Main St N, Woodbury, CT 06798
Sindy Butkus Klemm Real Estate Inc
$649,900
62 Poplar St, Waterbury, CT 06708
Stephanie Oliver Dave Jones Realty, LLC
$179,000
69 Easton Ave, Waterbury, CT 06704
Elizabeth Sorrenti Showcase Realty, Inc.
$150,000
600 Berkshire Rd, Southbury, CT 06488
600 Berkshire Rd, Southbury, CT 06488$299,900
6 Waterside Way, Cheshire, CT 06410
6 Waterside Way, Cheshire, CT 06410$299,900
5 Waterside Way, Cheshire, CT 06410
5 Waterside Way, Cheshire, CT 06410$244,900
95 Catherine Ave, Waterbury, CT 06704
Sonya R. Nevins Star Realty LLC
$199,900
73 Heritage Village Unit C, Southbury, CT 06488
Gary Gilroy Alpine Realty
$229,750
499 Heritage Village Unit C, Southbury, CT 06488
Stephanie Blake BHGRE Gaetano Marra Homes