$1,354,656
- Land
- 84.67 Acres
- $16,000 per Acre
84.666 Acres SE County Road 3240, Kerens, TX 75144
84.666 Acres SE County Road 3240, Kerens, TX 75144$1,354,656
84.666 Acres SE County Road 3240, Kerens, TX 75144
84.666 Acres SE County Road 3240, Kerens, TX 75144$115,000
Lot 9 Richland Cove, Corsicana, TX 75109
Lot 9 Richland Cove, Corsicana, TX 75109$220,000
12032 NE Co Road 0190, Rice, TX 75155
Therese Winslow Keller Williams Realty
$165,000
2301 W 13th Ave, Corsicana, TX 75110
Jennifer Rivera Ebby Halliday Realtors
$2,299,971
114 Hulan Dr, Kerens, TX 75144
Lori Day Keller Williams Realty
$189,000
19045 NW County Road 3204, Dawson, TX 76639
Robert Phipps Blue Sky Country Real Estate
$419,000
14200 SW County Road 2180, Richland, TX 76681
Jeff Smith Century 21 Mike Bowman, Inc.
$39,000
368 S Chambers Ave, Corsicana, TX 75110
368 S Chambers Ave, Corsicana, TX 75110$179,500
LOT 61 Stillwater Cove, Eureka, TX 75109
LOT 61 Stillwater Cove, Eureka, TX 75109$55,000
5086 Waterfront Rd, Kerens, TX 75144
5086 Waterfront Rd, Kerens, TX 75144$147,500
604 W Main St, Richland, TX 76681
Kelli Hobbs Premier Realty
$310,000
305 Fm 637, Corsicana, TX 75109
Carol Bramall-Hall CENTURY 21 Judge Fite Co.
$70,000
Lot 68 Grandview Dr, Corsicana, TX 75109
Lot 68 Grandview Dr, Corsicana, TX 75109$84,900
2081 Pelican Isle Dr, Kerens, TX 75144
2081 Pelican Isle Dr, Kerens, TX 75144$225,000
Lot 39 Flint Cir, Corsicana, TX 75109
Lot 39 Flint Cir, Corsicana, TX 75109$69,000
416 N 5th St, Corsicana, TX 75110
Amanda Kuzski Premier Realty
$55,000
2023 Pelican Isle Dr, Kerens, TX 75144