$149,900
- Land
- 6.04 Acres
- $24,818 per Acre
216 Garland Rd, Needmore, PA 17238
216 Garland Rd, Needmore, PA 17238$149,900
216 Garland Rd, Needmore, PA 17238
216 Garland Rd, Needmore, PA 17238$75,000
0 Black Bear Rd, Needmore, PA 17238
0 Black Bear Rd, Needmore, PA 17238$124,900
6805 Black Bear Rd, Needmore, PA 17238
Jewel Palmer Palmer Realty