$9,861,885
- Land
- 136.03 Acres
- $72,500 per Acre
0 Williams School Unit 10843392, Needville, TX 77461
0 Williams School Unit 10843392, Needville, TX 77461$9,861,885
0 Williams School Unit 10843392, Needville, TX 77461
0 Williams School Unit 10843392, Needville, TX 77461$995,000
17714 Day Rd, Needville, TX 77461
Jen Tran
Keller Williams Memorial
(979) 364-0399
$479,900
6340 Beard Rd, Needville, TX 77461
Cherry Leal Cornerstone, Realtors
$2,150,000
6868 Fm 360 Rd, Needville, TX 77461
Madeleine Kutach Capitol Ranch Real Estate
$4,771,663
10234 Texas 36, Needville, TX 77461
10234 Texas 36, Needville, TX 77461$1,499,000
10630 Brinkmeyer Rd, Needville, TX 77461
Vicki Miller RE/MAX Opportunities
$10,602,194
12336 Roesler Rd, Needville, TX 77461
12336 Roesler Rd, Needville, TX 77461$1,275,000
9103 Jeske Rd, Needville, TX 77461
Vicki Miller RE/MAX Opportunities
$6,993,750
4203 Reeh Rd, Needville, TX 77461
4203 Reeh Rd, Needville, TX 77461$3,500,000
14935 Highway 36, Needville, TX 77461
Lyle Muegge Keller Williams Realty Southwest
$1,883,250
8022 Oberrender Rd, Needville, TX 77461
8022 Oberrender Rd, Needville, TX 77461$1,100,000
4710 Saddle Dr, Needville, TX 77461
Elizabeth Bartee eXp Realty LLC
$840,000
4518 Reeh Rd, Needville, TX 77461
Erica Balaban Keller Williams Realty Clear Lake / NASA
$790,000
8131 Brinkmeyer Rd, Needville, TX 77461
Bridget Hensley RE/MAX Professionals
$689,350
15727 Texas 36, Needville, TX 77461
Vicki Miller RE/MAX Opportunities
$774,900
7626 Lake Ivie, Needville, TX 77461
Lyle Muegge Keller Williams Realty Southwest