$665,000 Sold Mar 27, 2026
41841 55th St W, Lancaster, CA 93536
- 5 Beds
- 2 Baths
- 2,430 Sq Ft
- Built 1971
Last Sold Summary
- $274/SF
- 26 Days On Market
Current Estimated Value $656,516
Last Listing Agent Laura Gonzalez Park Regency Realty
41841 55th St W, Lancaster, CA 93536