$47,000
- Land
- 2.1 Acres
- $22,381 per Acre
391 16th Ave, Nekoosa, WI 54457
391 16th Ave, Nekoosa, WI 54457$47,000
391 16th Ave, Nekoosa, WI 54457
391 16th Ave, Nekoosa, WI 54457$249,900
4.4 Ac MOL County Road z, Nekoosa, WI 54457
4.4 Ac MOL County Road z, Nekoosa, WI 54457$184,900
329 9th Ave, Nekoosa, WI 54457
ELIZABETH KING Realty One Group Haven
$459,900
1319 Eagle Trail, Nekoosa, WI 54457
Anna Andersen Rome Realty LLC
$419,000
W3090 Yellow Banks Trail, Nekoosa, WI 54457
Jonathan Minerick Homecoin.com
$565,000
928 Essex Ct, Nekoosa, WI 54457
Keri Parmeter First Weber Inc
$849,900
1367 Northwater Trail, Nekoosa, WI 54457
Al Schmidt Rome Realty LLC
$129,900
4750 County Line Rd, Nekoosa, WI 54457
Keith Wilkes NEXTHOME PARTNERS
$99,900
355 15th Dr, Nekoosa, WI 54457
Stephanie Sundene Realty One Group Haven
$429,900
450 Saint Andrew Trail, Nekoosa, WI 54457
Al Schmidt Rome Realty LLC
$798,000
375 Pinehurst Dr, Nekoosa, WI 54457
Al Schmidt Rome Realty LLC
$350,000
373 White Waters Trail, Nekoosa, WI 54457
373 White Waters Trail, Nekoosa, WI 54457$369,900
238 10th Ave, Nekoosa, WI 54457
Caleb Payne Madcityhomes.Com
$44,900
1047 N Archers Way, Nekoosa, WI 54457
1047 N Archers Way, Nekoosa, WI 54457$587,000
101 14th Ave, Nekoosa, WI 54457
TIFFANY SEAVECKI
REALTY ONE GROUP HAVEN
(715) 200-9023
$324,900
315 Prospect Ave, Nekoosa, WI 54457
DANIEL MADSEN MOCCASIN CREEK REAL ESTATE
$94,900
416 Sir Winston Trail, Nekoosa, WI 54457
416 Sir Winston Trail, Nekoosa, WI 54457$525,000
1194 Archer Ave, Nekoosa, WI 54457
Angela Kallay Century 21 Benefit Realty