$617,500 Sold Dec 04, 2025
467 Columbus Ave, New Haven, CT 06519
- 12 Beds
- 4 Baths
- 3,730 Sq Ft
- Built 1900
Last Sold Summary
- 3% Below List Price
- $166/SF
- 52 Days On Market
Last Listing Agent Roman Pantojas Oxford Realty
467 Columbus Ave, New Haven, CT 06519