$377,300 Lot/Land
Tbd Confederate Hwy, Fairfax, SC 29827
- 98 Acres
- $3,850 per Acre
$377,300 Lot/Land
Tbd Confederate Hwy, Fairfax, SC 29827
$377,300 Lot/Land
Confederate Hwy, Fairfax, SC 29827
$2,876,300 Lot/Land
0 Revolutionary Trail, Martin, SC 29836
$825,000 Lot/Land
299 Millett Rd, Martin, SC 29836
$1,634,835 Lot/Land
Alleluia Rd, Martin, SC 29836
$2,152,804 Lot/Land
Pocotaligo Rd, Fairfax, SC 29827
$1,499,000 Lot/Land
State Road S-3-60, Fairfax, SC 29827
$1,950,000 Lot/Land
St 3 and Cohens Bluff, Allendale, SC 29810
$75,000 Lot/Land
588 Allendale-Hampton Hwy, Fairfax, SC 29827
$75,000 Lot/Land
588 Allendale Hwy, Fairfax, SC 29827