$425,000 Lot/Land
875 Aldergrove Rd, Arcata, CA 95521
- 1.1 Acres
- $386,364 per Acre
$425,000 Lot/Land
875 Aldergrove Rd, Arcata, CA 95521
$50,000 Lot/Land
2950 Terrace Ave, Arcata, CA 95521
$225,000 Lot/Land
03 Railroad Ave, Blue Lake, CA 95525
$671,000 Lot/Land
12.3 Acres Splinter Ln, Arcata, CA 95521
$750,000 Lot/Land
3028 Alliance Rd, Arcata, CA 95521
$350,000 Lot/Land
04 Railroad Ave, Blue Lake, CA 95525
$175,000 Lot/Land
01 Railroad Ave, Blue Lake, CA 95525
$150,000 Lot/Land
1785 Westfall Ct, Arcata, CA 95521
$899,000 Lot/Land
0 E 16th St Unit 271906, Arcata, CA 95521
$229,922 Lot/Land
7097 Fickle Hill Rd, Arcata, CA 95521
$185,000 Lot/Land
02 Railroad Ave, Blue Lake, CA 95525
$65,000 Lot/Land
0000 Peninsula Dr, Manila, CA 95521