$5,950,000 Lot/Land
890 Bald Mountain Rd, Austerlitz, NY 12017
- 85.51 Acres
- $69,583 per Acre
$5,950,000 Lot/Land
890 Bald Mountain Rd, Austerlitz, NY 12017
$599,999 Lot/Land
1 W Hill Rd, Austerlitz, NY 12017
$3,700,000 Lot/Land
120 Route 203, Austerlitz, NY 12017
$144,000 Lot/Land
400 Mercer Mountain Rd, East Chatham, NY 12060
$214,000 Lot/Land
O Mercer Mountain Rd, Canaan, NY 12029
$2,999,000 Lot/Land
00 Dugway Rd, Austerlitz, NY 12017
$325,000 Lot/Land
358 W Hill Rd, Austerlitz, NY 12017
$495,000 Lot/Land
Tbd W Hill Rd, Austerlitz, NY 12017
$59,000 Lot/Land
0 New York 22, Austerlitz, NY 12017
$1,880,000 Lot/Land
105 Norton Rd, Canaan, NY 12037