$225,000 Lot/Land
69 Tory Hill Rd, Phillips, ME 04966
- 41.1 Acres
- $5,474 per Acre
$225,000 Lot/Land
69 Tory Hill Rd, Phillips, ME 04966
$105,000 Lot/Land
Lot #4 Woods Rd, Phillips, ME 04966
$49,500 Lot/Land
Lot #4 Mooseley Ridge Rd, Phillips, ME 04970
$219,900 Lot/Land
Lot 45 Tory Hill Rd, Phillips, ME 04966
$45,000 Lot/Land
353 Salem Rd, Phillips, ME 04966
$280,000 Lot/Land
R6L9 Dickey Mills Rd, Avon, ME 04966
$49,500 Lot/Land
Lot 2 Mooseley Ridge Rd, Phillips, ME 04966
$150,000 Lot/Land
Map 5 Lot 26 & 26 1 Bray Hill Rd, Phillips, ME 04966