New Construction Homes for Sale in 70714, LA
-
-
$330,000 Lot/Land
11600 Gurney Rd, Baker, LA 70714
- 18.47 Acres
- $17,867 per Acre
-
$500,000 Lot/Land
B1F1 Brown Rd, Central, LA 70714
- 57.8 Acres
- $8,651 per Acre
-
$252,000 Custom Home
1347 Texas Ave, Baker, LA 70714
- 3 Beds
- 2 Baths
- 1,513 Sq Ft
-
$179,999 Custom Home
1555 Robinson St, Baker, LA 70714
- 4 Beds
- 2 Baths
- 1,109 Sq Ft
-
$86,900 Manufactured Home
5885 Lavey Ln Unit 90, Baker, LA 70714
- 3 Beds
- 2 Baths
- 1,140 Sq Ft
-
$380,000 Custom Home
8519 Pettit Rd, Baker, LA 70714
- 3 Beds
- 3 Baths
- 1,934 Sq Ft
-
$86,900 Manufactured Home
5885 Lavey Ln Unit 91, Baker, LA 70714
- 3 Beds
- 2 Baths
- 1,140 Sq Ft
-
$86,900 Manufactured Home
5885 Lavey Ln Unit 131, Baker, LA 70714
- 3 Beds
- 2 Baths
- 1,140 Sq Ft
-
$86,900 Manufactured Home
5885 Lavey Ln Unit 94, Baker, LA 70714
- 3 Beds
- 2 Baths
- 1,140 Sq Ft
-
$86,900 Manufactured Home
5885 Lavey Ln Unit 123, Baker, LA 70714
- 3 Beds
- 2 Baths
- 1,140 Sq Ft
-
$65,900 Manufactured Home
5885 Lavey Ln Unit 26, Baker, LA 70714
- 2 Beds
- 2 Baths
- 840 Sq Ft
-
$218,999 Custom Home
3250 Jackson St, Baker, LA 70714
- 3 Beds
- 2 Baths
- 1,290 Sq Ft
-
$218,999 Custom Home
3252 Jackson St, Baker, LA 70714
- 3 Beds
- 2 Baths
- 1,290 Sq Ft
-
$450,000 Custom Home
10482 Summerside Dr, Baker, LA 70714
- 4 Beds
- 2 Baths
- 2,000 Sq Ft
-
$96,900 Manufactured Home
5885 Lavey Ln Unit 58, Baker, LA 70714
- 3 Beds
- 2 Baths
- 1,350 Sq Ft
-
$214,900 Custom Home
3220 Jackson St, Baker, LA 70714
- 3 Beds
- 2.5 Baths
- 1,344 Sq Ft
-
$499,900 Custom Home
10642 Summerside Dr, Baker, LA 70714
- 5 Beds
- 2.5 Baths
- 2,275 Sq Ft
-
$125,000 Lot/Land
11853 Gurney Rd, Baker, LA 70714
- 3.1 Acres
- $40,323 per Acre
-
$38,500 Lot/Land
1650 Davis St, Baker, LA 70714
- 25,264 Sq Ft
- $66,379 per Acre
-
$799,900 Lot/Land
15838 Blackwater Rd, Zachary, LA 70791
- 44.47 Acres
- $17,987 per Acre
-
$89,900 Lot/Land
TBD Baker Blvd, Baker, LA 70714
- 5.33 Acres
- $16,867 per Acre
-
$125,000 Lot/Land
11853 Gurney Rd, Baker, LA 70714
- 3.1 Acres
- $40,323 per Acre
-
$125,000 Lot/Land
1128 Heck Young Rd, Baker, LA 70714
- 2.19 Acres
- $57,078 per Acre
-
$250,000 Lot/Land
15945 Blackwater Rd, Zachary, LA 70791
- 38.68 Acres
- $6,463 per Acre
-
$300,000 Lot/Land
6600 Dyer Rd, Baker, LA 70714
- 27.68 Acres
- $10,838 per Acre
-
$20,000 Lot/Land
12138 Lazy Oaks Dr, Baton Rouge, LA 70714
- 7,405 Sq Ft
- $117,647 per Acre
-
$250,000 Lot/Land
999 No Street Name Other, Baker, LA 70714
- 10 Acres
- $25,000 per Acre
-
$300,000 Lot/Land
11355 Gurney Rd, Baker, LA 70714
- 10 Acres
- $30,000 per Acre
-
-
$387,500 Lot/Land
13261 Plank Rd, Baker, LA 70714
- 11.69 Acres
- $33,148 per Acre
-
$68,400 Lot/Land
1-X-3 Griffin Ct, Baker, LA 70714
- 1.14 Acres
- $60,000 per Acre
-
$119,000 Lot/Land
11283 Blackwater Rd, Baker, LA 70714
- 3.15 Acres
- $37,778 per Acre
-
$200,000 Lot/Land
16920 Plank Rd, Baker, LA 70714
- 6.02 Acres
- $33,223 per Acre
-
$72,600 Lot/Land
1-x-1 Griffin Ct, Baker, LA 70714
- 1.21 Acres
- $60,000 per Acre
-
$20,000 Lot/Land
13841 Blairstown Dr, Baker, LA 70714
- 10,890 Sq Ft
- $80,000 per Acre
-
$55,000 Lot/Land
4519 Trinity Estates Ln, Baker, LA 70714
- 0 Sq Ft
-
$160,000 Lot/Land
600 Ray Weiland Dr, Baker, LA 70714
- 14 Acres
- $11,429 per Acre
-
$180,000 Lot/Land
9175 Old Comite Dr, Central, LA 70714
- 8.67 Acres
- $20,761 per Acre
-
$1,440,000 Lot/Land
8630 Dyer Rd, Baker, LA 70714
- 117 Acres
- $12,308 per Acre
Showing Results 1 - 40, Page 1 of 2